خدمات عکاسی تبلیغاتی آرین رنجبریان

ما با خدمات عکاسی تبلیغاتی و صنعتی خود کمک می‌کنیم به بهتر نشان دادن کار و حرفه شما.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی تنها گرفتن عکس حرفه ای و با کیفیت تکنیکی و بصری بالا نیست. بلکه درک نیاز واقعی شما در برقرار کردن ارتباط دیداری با مشتری و دست یافتن به اهدافتان نیز است.

فرقی نمی‌کند که در کدام صنعت یا تخصص اشتغال دارید، ما با خدمات عکاسی تبلیغاتی خود می‌دانیم چه چیز یک عکس خوب می‌سازد و با گوش کردن به خواسته های شما عکس مورد نظر را برای بهتر نشان دادن حرفه خود در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی فقط ثبت درست عکس با کیفیت تکنیکی و بصری بالا از محصول یا خدمات نیست، بلکه درک خواسته ­های کارفرما و انتقال درست آن از طریق عکس به مخاطب تبلیغات است؛ که با در نظر گرفتن معیارهایی چون سلیقه، قشر, گروه سنی و… مخاطب انجام می‌شود.

ادیت عکس تبلیغاتی

یکی از بخش­های مهم و زمان­بر فرآیند عکاسی ادیت عکس است؛ که در نهایت تعیین­ کننده کیفیت بصری آن به­حساب می­آید  و معیارهایی مانند نوع رسانه، چاپ، ابعادو… باید در آن رعایت شود.

ما خدمات ادیت عکس صنعتی و تبلیغاتی را به صورت مجزا برای عکاسان و شرکت­های تبلیغاتی انجام می­‌دهیم.

 

مشاوره و ایده پردازی

مهم­ترین بخش در تبلیغات، ارتباط درست و رساندن پیام مدنظر شما به مخاطب­هایتان است، ما با تجربۀ خود در بخش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می­‌توانیم با ایده­های خود به شما کمک کنیم تا آن پیام خاص را از طریق عکس به مخاطب­هایتان برسانید.

مشاوره ما رایگان است، اگر پروژه­ای دارید که نیاز به خدمات عکاسی تبلیغاتی دارد ما می­توانیم شما را راهنمایی کنیم.